Ben ve Yazılarımla İlgili Bilgi

Bilkent Üniversitesi Elektrik-Elektronik Mühendisliği mezunuyum. Enerji sektörüne olan ilgim üniversite  3.sınıfta başladı ve o günden beri eğitim ve iş hayatımı hep bu sektör üzerine planlamaya başladım. 3. Sınıfın sonunda enerjı firmasında tamamladığım stajımla birlikte bu dalda kendimi daha ileri taşıyabilmek için farklı çalışmalara başladım. Kendi blogumda yazacağım yazılarda bu çalışmalarımın birer parçası. Enerji sektörüne dair çalışmalarımı kişisel blogumda sizlerle paylaşmayı planlıyorum.

Yazılarımda verdiğim bilgiler okuduğum çeşitli kaynaklardan veya edindiğim sözlü bilgilerden derlenerek hazırlanmıştır. Herhangi bir yanlışımda; yorumla, maille veya başka bir şekilde benle iletişime geçerek hem benim yanlışımı düzeltmenizi hem de okuyucuların doğru bilgilendirilmesine katkıda bulunmanızı rica ediyorum.

Bu blogdaki bilgilerin güvenilir kaynaklardan alınması hususunda azami gayret gösterilmiştir. Bu blogdaki bilgiler yalnızca ilgi duyulan konulara ilişkin olarak yol gösterici nitelikte genel bilgi vermek amacıyla hazırlanmıştır. Bu sitedeki bilgileri kullanarak herhangi bir karar vermeden veya harekete geçmeden önce profesyonel bir danışmana başvurmanız gerekmektedir. Görüntülemekte olduğunuz blogda yer alan bilgiler ile ilgili olarak blog yöneticisinin herhangi bir sorumluluğu söz konusu değildir.

Bir Cevap Yazın